Запитання та відповіді

Скільки коштує установка газобалонного устаткування?

Вартість комплекту газобалонного устаткування і послуг зйого установки і наладки Ви можете дізнатися зателефонувавши нам та надавши інформацію про ваше авто.

Скільки часу займає процес установки ГБО?

Установка комплекту газобалонного устаткування на автомобіль займає один день.

Чи можна встановити ГБО на іномарку?

Однозначно можливо. Для сучасних іномарок, оснащених розподіленоюсистемою уприскування, розроблена електронно-каталітична система уприскування четвертого покоління,що дозволяє отримати від установки ГБО максимальний ефект.

Як відрізняється витрата газового палива від витратибензину?

Залежно від режиму експлуатації, порі року і процентногоспіввідношення газів в суміші Пропан-Бутан, витратагазового палива може бути більша, ніж витрата бензину,на 5-10.

Як міняється динаміка автомобіля на газовому паливі?

Газ згорає трохи повільніше, ніж бензин. Використаннягазу як моторного палива знижує навантаження напоршневу групу і колінчастий вал, двигун працює "м'якше".Проте, це викликає погіршення динаміки розгонуприблизно на 2-5в залежності від міри стискування).

На який тиск розрахований автомобільний газовий балон?

Газовий балон автомобіля призначений для заповненнязрідженим газом при температурі його поверхні від - 40до 45° С. Балон розрахований на максимальний робочийтиск 1,6 МПа (мінімальний тиск, при якому зберігається працездатність двигуна, дорівнює 0,2 МПа).

Скільки газу входить у балон при заправці?

Основне правило безпеки полягає в тому, що балон маєбути заповнений не більше ніж на 80% свого об'єму, решту простору заповнить парова подушка, що утворюється, зарахунок якої при нагріванні об'єм рідкого газу збільшується, не викликаючи небезпечного збільшення тиску у балоні. На практиці тиск газу у балоні при (- 40°) - ( 45) °Зі знаходиться в межах 0,2 - 1 МПа.

Що станеться при ушкодженні газової магістралі?

У блоці арматури є спеціальний вентиль званий"швидкісний клапан", він призначений для закриттявитратній магістралі у разі обриву трубки прокладеної від балона в моторний відсік.

Чи можна встановлювати ГБО на інжекторні двигуни?

Для переходу на газ інжекторних моторів призначенісистеми ГБО третього і четвертого поколінь. Вониподають газ через змішувач, вбудований у впускнийповітропровід (ГБО 3-го покоління), або через спеціальнігазові форсунки (ГБО 4-го покоління). Бензинові форсунки при цьому відключаються ЭБУ.

Які причини хлопань у впускному колекторі при роботі двигуна на газовому паливі?

Можливі наступні причини: занадто бідна суміш (неправильне налаштуванняредуктора, дозатора або підсос повітря) несправність однієї або більше за свічку, занадто великий проміжок у свічках, несправність наконечника свічки, несправність високовольтного дроту, пізнє  запалення, несправність клапанного механізму (прогар клапана абоклапан "затиснутий")

Чому автомобіль погано заводиться на газі?

Для електронних редукторів причини наступні: неправильне регулювання (збавлена чутливість), несправність редуктора (не герметичність діафрагмидругого ступеня), несправність дозволяючого електроклапана (замкнутівитки, заїдання якоря), несправність блоку електроніки (не дає пуск газу привключенні, дає занадто мало газ при включенні), несправність стартера ("просаджує" напругу при роботі,чому не включаються електроклапани), несправність двигуна (знос цилиндропоршневой групи).

Для вакуумного редуктора додамо недостатністьрозрідження у впускному колекторі внаслідок підсосу,зносу поршневої групи, несправності стартера. Для вакуумних редукторів для кращого пуску рекомендуєтьсявстановлювати електромагніт примусового подання.

Що вибрати? Метан або пропан?

Для власника особистого легковичка ми порадимо зріджений нафтовий газ. Витрати на переобладнання мінімальні, заправок багато, пробіг на одній заправці пристойний. Для комерсантів, що активно експлуатують транспорт, і розташованих недалеко від АГНКС,розумним вибором буде метан. Незважаючи на дорогу установку, економія на паливі буде набагато вища.

(067) 470 666 2

Додавайте наш сайт до себе у соцмережі