Переваги установки газобалонного устаткування (ГБО)

Отже не зволікайте з переходом на АЛТЕРНАТИВУ

ООО "Автогазцентр" выполняет весь комплекс работ по монтажу, ремонту, наладке газобалонного оборудования легковых и грузовых автомобилей. Устранение ошибок других установщиков. Подготовка авто к проведению ТО, выдача талонов ТО на ГБО. СТО находится на 8 км. Смелянского шоссе, тел. для справок 067 470-666-2, подробности на сайте http://www.8km.com.ua/

Основними суттєвими перевагами авто на яких встановлено ГБО можна виділи наступні:

 • ЦІНА ГАЗУ

   

  Вартість Пропан-Бутану і Метану набагато нижча за вартість бензину. Тоді як бензин дорожчає, газ залишається дешевим паливом.

 • ПОЗИТИВНИЙ ВПЛИВ НА ДВИГУН І ХОДОВУ СИСТЕМУ

   

  Фізичні властивості газу дозволяють збільшувати термін роботи двигуна за рахунок його меншого зносу. Експлуатований двигун автомобіль на газобалонному устаткуванні, стає захищенішим через те, що газ не змиває масло із стінок циліндра при займанні в камері згорання. Газ — ідеальне паливо, і встановлене газове устаткування повністю усуває таке небезпечне явище як детонація.

 • ЗБІЛЬШЕННЯ ЗАПАСУ ХОДУ

   

  Установка ГБО робить автомобіль бітопливним та здатним їздити як на бензині, так і газі (перемикання з газу на бензин і назад здійснюється прямо з салону машини).

  Отже, запас ходу газового автомобіля збільшується, що є додатковим плюсом для тих автолюбителів та водіїв, які здійснюють поїздки на далеку відстань.

 • СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ ГАЗОВОГО ПАЛИВА

   

  Газ на відміну від бензину не можна розбавити. Важливо і те, що перехід на газ є своєрідним протівоугонним засобом, оскільки можна надійно заблокувати подачу палива, просто від'єднавши легкознімний комутатор.

 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

   

  Газовий автомобіль стає більш екологічним, оскільки газ згорає набагато чистіше за бензин або дизель, скорочуючи викиди CO і парникових газів. Експлуатуючи газовий автомобіль, ви вносите свій позитивний вклад до екології нашої країни.

(067) 470 666 2

Додавайте наш сайт до себе у соцмережі