Реєстрація в ДАЇ

Установка ГБО

1) Установка ГБО є переобладнанням автомобіля. (Порядок переобладнання транспортних засобів. П.1)

2) Переобладнання вимагає узгодження з ДАІ (Правила дорожнього руху Україні. П.32.1.є)) і повинно відповідати правилам, нормативам і стандартам України. (Закон Україні "Про дорожній рух". Стаття 32.)

3) Перед установкою немає необхідності отримувати дозвіл ДАІ. (Порядок переобладнання транспортніх засобів. П.4)

4) "Узгодження з ДАІ" полягає в тому, що необхідно звернутися до субєкта господарювання (СТО), який наділений державою правом виробляти та встановлювати установку ГБО. (Порядок переобладнання транспортніх засобів. П.3). Цей суб'єкт несе відповідальність за відповідність переобладнання правилам, нормативам і стандартам України. По закінченню робіт СТО видає акт прийому-передачі транспортного засобу з підписом замовника і підписом виконавця та свідоцтво про узгодження конструкції транспортного засобу, видане ДП «Державтотрансндіпроєкт» Центром безпеки дорожнього руху МВС України.

5) Після установки ГБО немає необхідності в проведенні оцінки відповідності або в проведенні яких-небудь інших експертиз, які стосуються переобладнання в індивідуальному порядку, чого не можна робити з ГБО. (Порядок переобладнання транспортніх засобів. П.3, п.13)

6) Перереєстрація переобладнаного автомобіля, якщо в цьому є необхідність, здійснюється відповідно до "Порядок державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку

 

Отже аналізуючи все вище вказане, а зокрема п.4 - зазначаємо, що сервісний центр ТОВ Автогазцентр наділений повноваженнями та вправі підписувати від свого імені акт прийому-передачі транспортного засобу з підписом замовника і підписом виконавця та надає свідоцтво про узгодження конструкції транспортного засобу, видане ДП «Державтотрансндіпроєкт».

Датальніше про наявні дозволи та сертифікати ви можетет ознайомитись в розділі Сертифікати та дозволи на виконання виду робіт.

 

 

ООО "Автогазцентр" выполняет весь комплекс работ по монтажу, ремонту, наладке газобалонного оборудования легковых и грузовых автомобилей. Устранение ошибок других установщиков. Подготовка авто к проведению ТО, выдача талонов ТО на ГБО. СТО находится на 8 км. Смелянского шоссе, тел. для справок 067 470-666-2, подробности на сайте http://www.8km.com.ua/

(067) 470 666 2

Додавайте наш сайт до себе у соцмережі